Pracovní příležitosti

Soustružník/Soustružnice kovů

Soustružnice/Soustružník  kovů

Otevíráme  novou pracovní nabídku na pozici soustružník/soustružnice kovů
 na jednosměnný ranní provoz.

nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- závodní stravování
- dovolená navíc
- finanční bonusy
-příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci mohou posílat životopisy na  e- adresu: mogisova@emp-slavkov.cz nebo přímo  kontaktovat p. Františka Hořavu na telefonním čísle: 721 590 985

Napište nám

Soustružník/ Soustružnice na broušení na kulatou brusku, na CNC poloautomatu

Hledáme soustružníka/ soustružnici na broušení na kulato bruskou, na CNC poloautomatu.

- klasické soustružení na SV18,50

- práce s měřidly

- 8 a 12hodinové směny, v případě nutnosti dvousměnný provoz

nabízíme:

Zájemci mohou posílat životopisy na e - adresu: durackova@emp-slavkov.cz nebo přímo  kontaktovat paní Martinu Ďuračkovou na telefonním čísle: 702187287

Napište nám

Operátor do Slévárny

nabízíme:

 Pozice vyžaduje větší fyzickou náročnost

Zájemci mohou posílat životopisy na  e- adresu: durackova@emp-slavkov.cz nebo přímo  kontaktovat paní  Martinu Ďuračkovouna telefonním čísle: 702187287

Napište nám

Nabízíme novou příležitost stát se součástí našeho týmu na pozici technolog

Pokud máte zkušenosti v SOLIDWORKS, HSM WORK PREMIUM CAD, a v oblasti CNC frézovacích a soustružnických center, máme pro vás jedinečnou příležitost!

 Dovednosti, které budou pro Vás výhodou:

Rutinní práce v SOLIDWORKS:

Rutinní používání HSM WORK PREMIUM CAD: Zkušenosti s tímto doplňkem k SOLIDWORKS

Programování CNC Frézovacího Centra AKIRA-SEIKI: Seřizování a programování našeho 4 osého frézovacího centra

Programování CNC Soustruhu BARON-MAX MITSEIKI: Zkušenosti s programováním soustruhu s poháněnými nástroji na systému FAGOR 8050TC

Znalosti v Obrábění na Klasických Strojích: Včetně soustružení, broušení, vrtání a dalších klasických obráběcích technik.

Základní znalost Angličtiny nebo Němčiny na úrovni A1-B1

Náplň Práce:

a) Konstrukce Motorů a Čerpadel: Tvorbou výkresové dokumentace a kusovníků

b) Zpracování Technologických Podkladů

c) Technologické Podklady pro Slévárnu

d) Montáž a Lakování

e) Konstrukce Přípravků

f) Správa Nástrojů a Nářadí: Zabezpečujte potřebné nástroje, nářadí a pracovní pomůcky pro plynulý chod výroby.

Nabízíme:

Finanční Bonusy: Za vaše výsledky a přínos.

Penzijní Připojištění: Dlouhodobá péče o váš ekonomický klid.

Tradiční Firma: Pracujte ve stabilní firmě s bohatou historií.

Stravování na Pracovišti: Komfort a pohoda i během pracovního dne.

Dovolená Navíc: Oceníme váš přínos odměnou ve formě volna.

Připojte se k nám a buďte součástí týmu.

 Svůj životopis můžete odeslat na  e-mail: stratil@emp-slavkov.cz nebo přímo kontaktovat pana Ing. Josefa Stratila na tel. : +420 602506473

Napište nám

Konstruktér

Hledáme kreativní duše s technickým srdcem! Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho dynamického týmu jako Konstruktér. Otevíráme dveře nové pracovní příležitosti pro ty, kdo chtějí přinášet inovace do světa výroby elektromotorů a elektropump. Připojte se k nám, kde každý den nabízíme příležitost k růstu.

Co nabízíme?

Práci ve stabilní a uznávané společnosti.
Závodní stravování. Možnost užívat si dovolenou navíc, protože si vážíme vaší tvrdé práce a odhodlání. Finanční bonusy, které odrážejí váš přínos a inovace, které do našeho týmu přinášíte.Příspěvek na penzijní připojištění, abychom podpořili vaši finanční bezpečnost a pohodu.

Máte zájem stát se součástí našeho týmu?Pro více informací se neváhejte obrátit přímo na p. ing. Šoltése na tel: 725 491 087 nebo emailu soltes@emp-slavkov.cz .

Napište nám